Levelezés;Juventus;Olasz Kupa;

2017-05-17 07:58:00

Első idei sikerére hajt a Juventus

Azt követően, hogy vasárnap este az AS Roma elleni 3-1-es vereséggel időlegesen „elnapolták” a bajnokavatást, ma a labdarúgó Olasz Kupa döntőjében megszerezheti első idei trófeáját a bajnoki listavezető Juventus. A Bajnokok Ligája júniusi fináléjában is érdekelt együttes ellenfele a liga 4. helyezettje, a Lazio lesz (tv: Digi Sport 1).

„Lépésről lépésre kell haladnunk, hiszen még semmit sem nyertünk. Előttünk a döntő, majd a bajnokságban a Crotone ellen játszunk, aztán egy pillanat alatt itt a BL döntője is. Pozitívan tekintünk előre, a szerdai összpontosítással nem lesz gond.” – fogadkozott Massimiliano Allegri.

A címvédő, 11-szeres győztes Juventus ellenfele, a hatszoros kupagyőztes Lazio 2013 után győzne ismét.