Előző
Következő
új cikk

Sport

Élő tv-sportközvetítések - péntek, szombat, vasárnap

MTI|2012. jún 29. 08:39
[A+ A-]
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
június 29., péntek:

m2
19 ó: Atlétika, Európa-bajnokság, Helsinki

Eurosport
8 ó, 17 ó: Atlétika, Európa-bajnokság, Helsinki
14:15 ó: Labdarúgás, U17-es női Európa-bajnokság, döntő, Nyon

Eurosport 2
8 ó, 13:30 ó: Snooker, Wuxi Classic, Kína

Digisport
12:30 ó: Tenisz, Wimbledon

Digisport Plus
12 ó: Tenisz, Wimbledon

június 30., szombat:

m2
19:45 ó: Atlétika, Európa-bajnokság, Helsinki

Eurosport
10 ó, 18 ó: Atlétika, Európa-bajnokság, Helsinki
14:15 ó: Kerékpár, Tour de France
22:15 ó: Lovassport, világbajnokság, Monaco

Eurosport 2
6 ó: Ausztrál futball, Adelaide Crows - Richmond
9 ó, 15 ó: Snooker, Wuxi Classic, Kína
14 ó: Autósport, Renault világsorozat, Németország

Digisport
12:30 ó, 19:10 ó: Tenisz, Wimbledon
16:45 ó: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Fehéroroszország

Digisport Plus
10:50 ó: Motorsport, Holland Nagydíj Moto3, futam
12:10 ó: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto2, futam
13:30 ó: Motorsport, Holland Nagydíj, MotoGP, futam
15:15 ó: Tenisz, Wimbledon
22 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Sao Paulo

július 1., vasárnap:


m1
11:05 ó, 16:10 ó: Nagytúraautók versenye, Hungaroring
17:01 ó: Atlétika, Európa-bajnokság, Helsinki
20:15 ó: Labdarúgás, Európa-bajnokság, döntő

Sport Klub
11:15 ó, 16:15 ó: Autósport, Superstars Series
12:15 ó, 17:15 ó: Autósport, Ferrari Challenge
13:30 ó: Autósport, DTM, német túraautó-bajnokság, Norisring

Eurosport
12 ó: Superbike, vb, Valencia
13 ó: Autósport, Renault világsorozat, Nürburgring
14 ó: Kerékpár, Tour de France

Eurosport 2
10:30 ó: Superstock, világbajnokság, Valencia
11 ó, 15:30 ó: Superbike, világbajnokság, Valencia
11:30 ó: Snooker, Wuxi Classic, Kína
13:30 ó: Supersport, világbajnokság, Valencia

Sport 2
14 ó: Lóverseny, Galopp, 90. Magyar Derby, Kincsem Park

Digisport:
8:55 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Észtország-Románia
10:10 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Norvégia-Spanyolország
11:25 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Azerbajdzsán-Anglia
12:40 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Magyarország-Izrael
13:55 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Ukrajna-Görögország
15:10 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Franciaország-Csehország
16:25 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Moldova-Portugália
17:40 ó: Strandfoci, vb-selejtező, Litvánia-Oroszország
23:25 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Atlético MG

Lájkoljon minket a Facebook-on is!