Előző
Következő
új cikk

Sport

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

MTI|2012. aug 10. 08:11
[A+ A-]
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
Augusztus 10., péntek:

M1
9:30 ó: Olimpia

M2
10:30 ó: Olimpia

Duna TV
18:55 ó: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 3. forduló: FGSZ Siófok-Haladás Sopron Bank

Sportklub
18 ó: Labdarúgás, Orosz Liga, Kuban-Krasnodar
20:45 ó: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier HSC-Toulouse FC

Sport 1

16:30 ó: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 3. forduló: Győri ETO-Kaposvár

Eurosport

10:30 ó: Olimpia

Eurosport 2
14:30 ó: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz
18, 20, 0 ó: Tenisz, WTA-torna, Montreal, a 8 közé jutásért

Digisport
19 ó: Tenisz, ATP Masters, Rogers Cup, Toronto, negyeddöntők

Digisport Plus
1:55 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Sao Paulo


Augusztus 11., szombat:


M1
8:30 ó: Olimpia

M2
10:30 ó: Olimpia

Duna TV
18:55 ó: Labdarúgó OTP Bank Liga, 3. forduló: DVTK-Egri FC, Diósgyőr
Sportklub
11:30 ó: Labdarúgás, Orosz Liga, Zenit-Szpartak
21:05 ó: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain-FC Lorient

Sport 1
16:45, 20:30 ó: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 3 forduló: DVSC-TEVA - Kecskemét, Ferencváros-Lombard Pápa

Sport 2
20 ó: Salakmotor, Olasz GP, Terenzano

Eurosport
10 ó: Olimpia

Eurosport 2

8:30 ó: Ausztrál Futball Liga, 20.forduló, Gold Coast Suns-GWS Giants
12 ó: Labdarúgás, Japán Liga, Yokohama F Marinos-Albirex Niigata
14:30 ó: Kerékpár, Benelux körverseny, 6. szakasz
18, 20 ó: Tenisz, WTA-torna, Montreal, negyeddöntő

Digisport
1 ó: Tenisz, ATP Masters, Rogers Cup, Toronto, negyeddöntők
13:55 ó: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa-döntő
20 ó: Tenisz, ATP Masters, Rogers Cup, Toronto, elődöntő

Digisport Plus

23:25 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság


Augusztus 12., vasárnap:

M1
8:30 ó: Olimpia

M2

10:30 ó: Olimpia

Duna TV
15:25 ó: Labdarúgó OTP Bank Liga, 3. forduló: Videoton FC-Budapest Honvéd, Székesfehérvár
Sportklub
4:30 ó: Labdarúgás, Major League Soccer, Seattle Sounders-San José Earthquakes
17:05 ó: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, FC Cologne-Arsenal
21:05 ó: Labdarúgás, francia bajnokság, Stade Reims-Olympique Marseille

Sport 1

16:30 ó: Labdarúgás, holland bajnokság, 1. forduló, Ajax-AZ

Sport 2

14:15 ó: Labdarúgás, Manchester City-Chelsea, Community Shield, Birmingham
18:15 ó: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 3. forduló: MVM Paks-Újpest

Eurosport

10:30 ó: Olimpia

Eurosport 2

0:30 ó: Tenisz, WTA-torna, Montreal, negyeddöntő
8:30 ó: Ausztrál Futball Liga, Essendon-North Melbourne
14:30 ó: Kerékpár, Benelux körverseny, 7. szakasz
20 ó: Labdarúgás, Német Kupa, Bayern München-Dortmund
23 ó: Tenisz, WTA-torna, Montreal, elődöntő

Digisport

0:30 ó: Tenisz, ATP Masters, Rogers Cup, Toronto, elődöntő
12:10, 13:40 ó: Strandröplabda ob, Siófok, női és férfi bronzmérkőzés
15:10, 16:40 ó: Strandröplabda ob, Siófok, női és férfi döntő
20:55 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético MG-Vasco da Gama

Digisport Plus

23:15 ó: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Palmeiras

Hozzászólások

A hozzászóláshoz .