Sport

"Mekkora gól!!! Gera lőtte!!! - lelkendezett Gerard Piqué

atv.hu|2012. aug 19. 11:27
[A+ A-]
Mellel levette a labdát, és a jobb felső sarokba bombázta Gera Zoltán a Liverpool elleni meccsen - a West Bromwich Albion egyébként 3.0-ra verte riválisát.
A West Bromwich Albionban a kezdőcsapatban kapott helyet Gera Zoltán a Liverpool ellen, írja az atv.hu. A Liverpool kezdte jobban a találkozót, ám számos helyzetet kihagyott, és ezek csúnyán megbosszulták magukat - ráadásul Gera büntetett, nem is akármilyen góllal. A 43. percben jobb oldali szöglet után a labda a tizenhatos előterében helyezkedő Gerához pattant, aki mellel levette a labdát, majd hatalmas bombát eresztett meg, a labda pedig a jobb felsőben kötött ki.

A találat Gerard Piquének, a Barcelona futballistájának is nagyon tetszett. A játékos a Twitter-oldalán jegyezte meg, hogy a West Bromwich futballistája mekkora gólt lőtt a Liverpoolnak: "Mekkora gól!!! Gera lőtte!!! WBA-Liverpool 1:0" - írta a világ- és Európa-bajnok spanyolországi katalán játékos.

Gera a 68. percig lehetett a pályán, ekkor lecserélte Steve Clarke edző. A WBA ezután sem állt le: a végeredmény 3:0 lett. "Első mérkőzésem volt a visszatérés után, és egy jó csapattal játszottunk. A gólom valóban szenzációs volt, nagyon örülök neki, remélem, építkezhetem ebből a találatból a szezon hátralévő részében", mondta Gera a találkozót követően.