Újabb dráma Pécsett: egy srácot szúrtak agyon az egyik szórakozóhelyen
Egy többszörösen büntetett előéletű férfit gyanúsít azzal a rendőrség, hogy megkéselt egy 21 éves, feltehetően biztonsági őrként dolgozó fiatalembert.
2012. augusztus 19., 16:36
Egy többszörösen büntetett előéletű, még szökésben lévő férfit gyanúsít a rendőrség a szombati pécsi emberöléssel. A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap, a rendőrség internetes oldalán közölte: a rendelkezésre álló adatok alapján Fekete László 41 éves nagykozári lakos volt az, aki szombaton, a baranyai megyeszékhely egyik belvárosi szórakozóhelyén szóváltást követően megszúrta vitapartnerét. A 21 éves férfi életét vesztette, a támadó elmenekült.
A Bama.hu hírportál úgy értesült, hogy az áldozat biztonsági őrként dolgozott a vendéglátóhelyen. A rendőrség azt írta: a 190 centiméter magas, vékony testalkatú, rövid, őszes hajú, szemüveges, bal karján tetovált Fekete László kék farmert és sötét pólót viselt a bűncselekmény idején. A rendőrség még keresi őt, megtalálásához pedig a lakosság segítségét is kéri.
MTI






Együttműködő partnerünk



